PLAN IMPREZ NA ROK 2024

LPDATANAZWA REGAT/IMPREZYMIEJSCEUWAGI
1Na telefonPrzygotowanie sprzętu do sezonuNeptunWszyscy
222.03-01.04Obóz rozpływaniowyPoljica
(Chorwacja)
ILCA 6, ILCA 4, OPP „B”
312-14.04Puchar TS Kuźnia RybnikRybnikILCA 6, ILCA 4, OPP „B” (50)
420-21.04Otwarte Mistrzostwa LOKPyskowiceILCA 6, ILCA 4, OPP „B”
502-04.05Puchar Polski Centralnej 2024 im. Wiesława KopraZegrze PołudnioweILCA 6 K (100)
611-12.05Interpuchar Zagłębia 2024Dąbrowa GórniczaILCA 6, ILCA 4, OPP „B”
717-19.05XXVIII Memoriał Ottona Weilanda
I eliminacja Mistrzostw Polski Młodzików
CharzykowyOPP „B”
824-26.05Puchar PZŻKrynica MorskaILCA 6 K (50)
927-30.05Zgrupowanie przedstartowePuckILCA 6 K
1031.05-02.06Puchar PuckaPuckILCA 6 K (100)
1101-02.06Żeglarski Dzień DzieckaZalew Bagry
(Kraków)
OPP „B”
1214-16.06Puchar Trzech Ryb
II eliminacja Mistrzostw Polski Młodzików
GiżyckoOPP „B”
1315-16.06Otwarte Mistrzostwa Małopolski
i Krakowskiego OZŻ
KrakówILCA 6 K (50)
1422-23.06XII Ogólnopolskie Regaty Kacper SailorPorajILCA 6, ILCA 4, OPP „B” (25)
1524.06-02.07Obóz letniPuckILCA 6, ILCA 4, OPP „B”
1625-27.06Puchar Europy Polska + Nord CupGórki Zachodnie
(Gdańsk)
ILCA 6 K (100)
1708-12.07Szkółka naborowa INeptunOPP
1814-18.07Szkółka naborowa IINeptunOPP
1920-21.07Interpuchar I (Słowacja)NámestovoILCA 6, ILCA 4, OPP „B”
2025-28.07Puchar PSKLGdyniaILCA 6 K (100)
2129.07-05.08ZgrupowaniePuckILCA 6 K
2226-28.07XL Regaty Pomarańczowe
III eliminacja Mistrzostw Polski Młodzików
Iława/SiemianyOPP „B”
2303-04.08Interpuchar II (Czechy)Zbiornik wodny Olešná
(Frýdek-Místek)
ILCA 6, ILCA 4, OPP „B”
2417-18.08XXX Memoriał Adama BanaszkaZarzeczeILCA 6, ILCA 4, OPP „B” (25)
2520-23.08Mistrzostwa Polski MłodzikówGdyniaOPP „B”
2630-31.08XXX Międzynarodowe Regaty
„Puchar Beskidów” - Interpuchar
ZarzeczeILCA 6, ILCA 4, OPP „B” (25)
2702-05.09Mistrzostwa Polski Klas OlimpijskichPuckILCA 6 K (150)
2814-15.09Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza PszczynyŁąkaILCA 6, ILCA 4, OPP „B” (25)
2921-22.09Puchar Ziemi SądeckiejZnamirowiceILCA 6, ILCA 4, OPP „B”
3027-29.09VI Dzierżno CupRzeczyceILCA 6, ILCA 4, OPP „B” (25)
3103-05.10Finał Pucharu Polski Klasy ILCAGiżyckoILCA 6 K (150)
3211-13.10Meczowe Mistrzostwa PSKLKrakówILCA 6 K
33Do ustaleniaZakończenie sezonuNeptun/PerkozWszyscy

© UKS WIKING Zarzecze ⛵ | Wykonał: Paweł Ewak